Статті
Назад
Функціональні зміни в результаті занять карате

СилаФізичнізміни

Гнучкість є наслідком регулярних розтягнень. Виконувані постійно, розтягування тонізують і розслаблюють тіло. Розтягнення сприяє кровообігу, знижуючи м'язову напругу, яку впротилежному випадку, накопичуючись, негативно впливає на здатністьорганізму зберігати рівновагу.
Спритність - здатність швидко змінювати напрямок руху або положення тіла, а також плавно переходити від одного руху до іншого.

Уважність або пильність забезпечує постійну готовність до реагування на зміну навколишнього оточення і запобігання раптових зовнішніх загроз.

Витривалість дає можливість виконати великий обсяг роботи для досягнення мети. Регулярні фізичні навантаження, дихальні вправи і правильне харчування підвищують як фізичну, так і психологічну витривалість.

Координація - здатність поєднувати фізичні і психологічні процеси в ефективне і раціональне рух.

Точність виникає при чіткому виконанні руху відповідними м'язами. Оскільки в бойових мистецтвах кожна техніка має певне призначення та мета, точність у процесі регулярної практики стає невід'ємною рисою будь-якого майстра. Наслідком звички точно виконувати техніки є розвиток конкретного і чіткого мислення при прийнятті рішень в повсякденному житті.

являє собою один з найважливіших факторів безпеки і ведення бою. Так як бойові мистецтва в своєму чистому вигляді є способом вирішення конфлікту між протиборчими сторонами, розвиток фізичних і психологічних сил займає основне місце в тренувальному процесі.